Edukacja

Doskonaliły umiejętności

Zawodniczki Juna-trans Stare Oborzyska trenowały na obozie Polish Soccer Skills w Licheniu.

Edukacja 12 lipca 2021
Rzeźbili w drewnie

Zakończyła się kolejna edycja dorocznych letnich warsztatów rzeźbienia w drewnie prowadzonych przez Mariana Malińskiego.

Edukacja 09 lipca 2021
Sukcesy UKS Sokół Kościan

Medale na Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i powołanie zawodniczki na Mistrzostwa Europy w Taekwondo Olimpijskim.

Edukacja 06 lipca 2021
Puchar Lata dla AP Reissa Kościan

Zwycięstwem orlików Akademii Piłkarskiej Reissa - Kościan zakończył się Ogólnopolski Turniej o Puchar Lata 2021 w Kaliszu. Najlepszym piłkarzem turnieju został kościaniak Franciszek Flis.

Edukacja 29 czerwca 2021
Wakacje!

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Oskara Kolberga w Kościane.

Edukacja 25 czerwca 2021
Nagrody za osiągnięcia w nauce

Samorządowcy nagrodzili najzdolniejszych uczniów kościańskich szkół.

Edukacja 20 czerwca 2021
Turniej o Puchar Braci Jureckich

W niedzielę, 13 czerwca, odbył się XII Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Braci Jureckich

Edukacja 14 czerwca 2021
Kaski dla przedszkolaków

370 przedszkolaków otrzymało upominki od samorządu gminy Krzywiń.

Edukacja 04 czerwca 2021
Medaliści Mistrzostw Polski

Zawodnicy UKS Sokół Kościan zdobyli na pięć medali na Mistrzostwach Polski w Teakowndo Olimpijskim

Edukacja 03 czerwca 2021
Akademia Klasy Ekstra

Kolejny rok, gdy Akademia Piłkarska Reissa - Kościan bierze udział w projekcie „Akademie Klasy Ekstra”.

Śmigielski Dzień Dziecka

Centrum Kultury w Śmiglu zorganizowało Bajkowy Dzień Dziecka.

Edukacja 02 czerwca 2021
Nagrody wręczone

Burmistrz Kościana wręczył nagrody uczestnikom konkursów z okazji 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Edukacja 23 maja 2021
Sukces młodych szczypiornistów

MKS Tęcza Folplast Kościan awansowała do 1/8 Finału Pucharu Polski ZPRP Młodzików.

Edukacja 10 maja 2021
Wesprzyj OUTyzm

Celem projektu jest edukacja młodych ludzi i łamanie stereotypów dotyczących autyzmu.

Edukacja 05 maja 2021
Zdobyli Puchar Piast Cup

Drużyna orlika młodszego AP Reissa Kościan zwyciężyła w Turnieju Piast Cup 2021. Królem strzelców został kościaniak Jan Grześkowiak.

Edukacja 03 maja 2021
Znawcy astronomii

Dawid Bugajewski i Oskar Kościański z kościańskiego „Kolberga” wygrali wojewódzki konkurs na referat z zakresu astronomii i astronautyki.

Edukacja 27 kwietnia 2021
Zagrali w Lidze Marzeń

Wystartowała runda wiosenna Wielkopolsko-Lubuskiej Ligi Piłkarskiej, a rozgrywki w kategorii skrzata i żaka została zainaugurowane na Orliku w Kościanie.

Edukacja 26 kwietnia 2021
Sukces ucznia „Kolberga”

Dawid Bugajewski, uczeń drugiej klasy I LO im. Oskara Kolberga w Kościanie został finalista 70. Olimpiady Fizycznej