Edukacja

10 maja 2021

Sukces młodych szczypiornistów

MKS Tęcza Folplast Kościan awansowała do 1/8 Finału Pucharu Polski ZPRP Młodzików.

Podczas rozegranego we Włocławku 1/16 Finału Pucharu Polski ZPRP Młodzików zawodnicy z Kościana zajęli drugie miejsce i awansowali do 1/8 finału. Tym samym szczypiorniści Tęczy znaleźli się w gronie 16 najlepszych drużyn w Polsce.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został kościaniak Adam Kaniewski. Awans wywalczyli: Kuciak Piotr, Leonarczyk Borys, Frąckowiak Nikodem, Waldhelm Bartosz, Napierkowski Igor, Grębowski Mikołaj, Firlej Marcin, Tomaszewski Kajetan, Majorek Jeremiasz, Balcerzak Jakub, Dziubała Tobiasz, Frankiewicz Wojciech, Kulczyk Konrad, Laskowski Bartosz, Rodzic Filip oraz trener Tomasz Frąckowiak i osoby towarzyszące Tomasz Tomaszewski, Karol Kaniewski.