Wiadomości

03 września 2021

Pelec wicemistrzem Polski

Radny Rady Powiatu Kościańskiego, Albert Pelec został wicemistrzem Polski Samorządowców w biegu przełajowym na dystansie 23 kilometrów.

Zawody, Hałda Run Extreme i odbywały się na terenie kopalni KWK Krupiński w Suszcu. W zawodach udział wzięło ponad 300 osób. Były rozegrane dwie konkurencje na dystansie 23 i 11 km. Poza klasyfikacją open w ramach zawodów rozegrane zostały jeszcze Mistrzostwa Polski Górników oraz Mistrzostwa Polski Samorządowców.

×

Pod koniec lat 70-tych ubiegłego wieku, podczas wizyty Breżniewa w USA, odbył się pokazowy wyścig liderów państw na 100 m, który zdecydowanie wygrał młodszy Carter. Na drugi dzień "Prawda" napisała: "W zawodach przywódców mocarstw towarzysz Breżniew zajął bardzo wysokie, drugie miejsce. Prezydent USA Jim Carter był przedostatni".

w dniu 03-09-2021 13:51:35 napisał:
×

Warto podkreślić, że zajął ogólnie 10 miejsce, a śmigielanin Tomasz Duszyński piąte - był lepszy. W klasyfikacji samorządowców drugie. LINK https://www.bgtimesport.pl/_files/public/wyniki/BGTS423wyn210828t131922.pdf

w dniu 03-09-2021 20:40:00 napisał:
×

Jak ja bym w robocie pierdział w stołek po 8h to bym mistrza świata wywalczył z nadmiaru energii ehhh

w dniu 03-09-2021 23:39:22 napisał:
×

vice mistrz polski w bieganiu w spodenkach 23,5 cm Rozne jaja mozna wymyslać Najgorsze ,że przych tych psedo mistrzostwach hymn puszczaja

w dniu 04-09-2021 13:03:49 napisał:
×

Zachowując oczywiscie proporcję. Mozna piać hymny pochalne nad każdym Tak dzienikarze robią z Lewandowskim po meczu z Albanią. A tak naprawde Lewandowski nie licząc jednego spalonego oddal na bramkę rywala przez 90 min tylko jeden strzał. Ale celny. A celnie strzelali też Buksa, Linetty i Krychowiak I też tylko raz. A nikt nad nimi nie pieje.

w dniu 04-09-2021 13:15:12 napisał:
×

Mistrzostwo Polski Samorządowców, Górników, Stolarzy, Sekretarek, Burmistrzów itd. Wszystkie zawody poziom mistrzowski lub europejski w nazwie a poziom sportowy?

w dniu 04-09-2021 16:07:43 napisał:
×

Artykuł zupełnie o niczym.....

w dniu 06-09-2021 07:27:36 napisał:
×

Jakie to mistrzostwa samorządowców, jak samorządowcy o tym nie wiedzieli? Rozeznałem się i żaden z urzędów nawet maila nie dostał o tych mistrzostwach. To takie mistrzostwa dla mistrzostw, a autor tekstu mógłby to uściślić.

STOP HEJTOWI - PAMIĘTAJ - NIE JESTEŚ ANONIMOWY!
Jeśli zamierzasz kogoś bezpodstawnie pomówić, wiedz, że osobie pokrzywdzonej przysługuje prawo zgłoszenia tego faktu policji, której portal jest zobligowany wydać numer ip Twojego komputera: 18.117.234.159

Internauci piszący komentarze ponoszą za nie pełną odpowiedzialność karną i cywilną. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich całkowitego usuwania jeżeli: nie dotyczą one artykułu, są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, naruszają normy prawne lub obyczajowe.