Wiadomości

28 lutego 2023

Mistrzowie z Kobry Kościan

W dniach 25-26.02 .2023 w Jasieńcu odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Masters w wyciskaniu leżąc klasycznym.

Klub Kobra Kościan reprezentowało czworo zawodników. W kategorii 57 kg pierwsze miejsce Masters 1 oraz drugie miejsce w seniorach zajęła Agnieszka Dąbrowska-Posała z wynikiem 47.5 kg. W kategorii 69 kg drugie miejsce w seniorach zajęła Natalia Świstara z wynikiem 77,5 kg . W kategorii 59 kg seniorów Mistrzem Polski został Marcin Loch wynikiem z 100 kg. W kategorii do 120 kg Masters 1 brązowym medalistą został Karol Drapiński z wynikiem 155 kg.

Start naszych zawodników oceniam bardzo pozytywnie zważywszy na fakt, że specjalizują się oni w trójboju siłowym mówi trener Roman Szymkowiak.