Wiadomości

17 stycznia 2014

Kościaniacy w czołówce

Zenon Andrzejewski z Kawczyna wygrał IV Turnieju Kopa Sportowego o Puchar Burmistrza Ponieca.

Impreza odbyła się w świetlicy wiejskiej w miejscowości Łęka Wielka w gminie Poniec. Wśród 164 graczy były trzy kobiety – wszystkie to mieszkanki gminy Kościan.  Turniej wygrał Zenon Andrzejewski z Kawczyna, który zdobył 24 pkt. duże i 178 pkt. małych. Zwycięzca odebrał Puchar Burmistrza Ponieca i rower ufundowany przez Jacka Widyńskiego.  Spośród startujących kościaniaków w czołówce znaleźli się ponadto: Rafał Drozda z Kościana (4 miejsce) i Stefan Olejnik z Kościana (8 miejsce).

Zainteresowani turniejami organizowanymi w Wielkopolsce wszystkie informacje znajdą na ogólnopolskim portalu baśkarzy : www.pomorskisport.eu/baska