Edukacja

21 czerwca 2023

Młodzicy Tęczy awansowali do finału Mistrzostw Polski

Młodzi zawodnicy MKS Tęcza Folplast Kościan awansowali do turnieju finałowego Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej Młodzików.

Sukces goni sukces. Zespół młodzików MKS Tęcza Folplast Kościan prowadzony przez Dawida Nowaka wywalczył na początku miesiąca tytuł Mistrza Wielkopolski w Piłce Ręcznej Plażowej. Podczas finału wojewódzkiego, druga drużyna młodzików Tęczy zajęła trzecie miejsce.

We wtorek, 20 czerwca, Mistrzowie Wielkopolski zajęli drugie miejsce w rozegranym w Grudziądzu turnieju półfinałowym i awansowali do finału Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej Młodzików. Gratulujemy!