Wiadomości

26 października 2018

Kolejny sukces Wiktorii

Wiktoria Kuciak zajęła czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata IDO Hip-Hop, Breakdance i Electric Boogie.

Mistrzostwa Świata IDO Hip-Hop, Breakdance i Electric Boogie, organizowane przez Świętokrzyski Klubu Tańca Jump, odbyły się w Kielcach. Wzięło w nich udział 3 tysiące tancerzy z 35 krajów świata, w tym blisko 500 Polaków.

Kościanianka Wiktoria Kuciak wystartowała w kategorii electric boogie. Rywalizując z 60 tancerzami zajęła czwarte miejsce zdobywając puchar mistrzostw. Przypomnijmy, że w tym roku Wiktoria zdobyła także tytuł czwartej wicemistrzyni Europy w electric boogie oraz tytuł mistrzyni Polski.

Dla Wiktorii tegoroczny sezon taneczny jest już szóstym. Tańca uczy się w Kościanie i w Poznaniu. Zaczęła ćwiczyć w Kościańskim Ośrodku Kultury pod okiem instruktorki hip hopu Sandry Klich, gdy miała 5 lat. W kościańskiej Szkole Tańca Poezja tańczy modern jazz, a w Poznaniu u Piotra Szwarca electric boogie i popping. W ciągu ostatniego półtora roku Wiktoria osiemnaście razy znalazła się w czołówce tanecznych turniejów w kraju i za granicą.