menu>
Ostatnie wypowiedzi na forum
12 grudnia 2017, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

06 grudnia 2017

Strażacy dla Zosi

Na charytatywny Turniej Mikołajkowy Bubble Football zapraszają w niedzielę strażacy z kościańskiej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

Impreza odbędzie się w niedzielę (10 grudnia), w godz. 9-15, w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie.

Tym razem strażacy wyszli z inicjatywą, by wesprzeć leczenie niespełna rocznej Zosi z Kościana, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni.

Oprócz sportowych emocji na kościaniaków czekać będzie mnóstwo atrakcji. Będzie można się sprawdzić w konkurencjach siłowo-wytrzymałościowych i wziąć udział w maratonie Jumping Fitness. Dzieci będą mogły skorzystać z malowania twarzy, gier i zabaw z animatorem oraz zabaw wysokościowych.

W pobliżu hali rozbite zostanie strażackie miasteczko, gdzie będzie można podziwiać sprzęt wykorzystywany przez ratowników w akcjach. Strażacy będą też przestrzegali przed zagrożeniach, które czekają w codziennym życiu. Nie zabraknie porad jak poprawić bezpieczeństwo w domach i mieszkaniach. Ponadto będzie można odwiedzić stoisko prewencyjno-edukacyjne Komendy Powiatowej Policji w Kościanie.

Serwowana będzie strażacka grochówka i smakołyki przygotowane przez organizatorów. W czasie trwania turnieju będą rozprowadzane cegiełki, a cały dochód z ich sprzedaży trafi na leczenie Zosi.
W tym szczególnym czasie wszyscy jesteśmy inni, lepsi i łatwiej potrafimy dostrzec, że ktoś może potrzebować naszej pomocy. Wspólnie zróbmy wszystko, aby Zosia i jej rodzice poczuli, że nie są sami w walce z chorobą - zachęca Andrzej Ziegler, oficer prasowy kościańskiej straży, dodając, by osoby chcące wziąć udział w konkurencjach siłowo-wytrzymałościowych lub maratonie Jumping Fitness proszone są o zabranie obuwia sportowego.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0) zobacz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe.

STOP HEJTOWI - PAMIĘTAJ - NIE JESTEŚ ANONIMOWY!
Jeśli zamierzasz kogoś bezpodstawnie pomówić, wiedz, że osobie pokrzywdzonej przysługuje prawo zgłoszenia tego faktu policji, której portal jest zobligowany wydać
numer ip Twojego komputera: 54.82.81.154

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje z Kościana i okolic na superokazje.net !

Margaryna Kasia,Kasia b/laktozy 250g
1,85PLN
Kora kamienna 40/60
PRYZMAT 380 zł/tonaPLN
Sok pomarańczowy 1l
3,69PLN
Kamień sempertynit zielony 16/22
PRYZMAT 250 zł/tonaPLN
Imprezy okolicznościowe
ORZECHO-KOSTKA GAT I - SUPER JAKOŚĆ NAJTANIEJ ! PROMOCJA !
chwilowo brakPLN
Kamień bazaltowy czarny 2/5
PRYZMAT 200 zł/tonaPLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.koscian.net

zobacz wszystkie