menu>
Ostatnie wypowiedzi na forum
11 grudnia 2017, poniedziałek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

08 sierpnia 2017

Służbowy rower? Czemu nie!

Od kilku tygodni po Kościanie jeździ kilkadziesiąt rowerów z logo firmy Instal Filter. Nie jest to akcja reklamowa potentata w branży ochrony powietrza, tylko jedno z działań podejmowanych przez firmę na rzecz najbliższego otoczenia

Instal Filter z Kościana od lat pracuje na rzecz urzeczywistnienia hasła „Czyste niebo nad Polską” i odnosi w tym działaniu duże sukcesy. W kraju działa już kilkaset zaprojektowanych i zbudowanych przez kościańskich fachowców instalacji z zakresu ochrony powietrza w rożnych branżach przemysłu. 

- Dbamy także o czyste powietrze nad Kościanem. To, że nie ma tu potrzeby stawiania naszych specjalistycznych instalacji nie oznacza, że nie możemy nic zrobić dla najbliższego otoczenia. Jednym z pomysłów było udostępnienie naszym pracownikom rowerów, którymi w ekologiczny sposób mogą dojechać do firmy, i z których mogą korzystać także po pracy – mówi Mirosław Litke, prezes Instal Filter S.A.

Firma zaproponowała pracownikom „służbowe” rowery, z których będą mogli korzystać bez ograniczeń. Do programu zgłosiło się 31 osób. Rowery kupiono, oznakowano i przekazano zainteresowanym. Ogłoszono także konkurs, który ma zachęcić do częstego korzystania z tego zdrowego i ekologicznego środka komunikacji. Dziesięcioro pracowników, którzy przez rok przejadą najwięcej kilometrów otrzyma nagrody. Będą to akcesoria i wyposażenie ułatwiające rowerową turystykę. Rowery mają liczniki, więc z ustaleniem zwycięzców nie bezie kłopotów.

- Służbowy rower w firmie, która za cel stawia sobie czyste niebo nad Polską to oczywistość – mówi jeden z uczestników rowerowej akcji Instal Filter. - Jak na razie rower spisuje się znakomicie. 

 

Instal-FILTER przekazał pracownikom 31 rowerów 

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Złap aktualne okazje z Kościana i okolic na superokazje.net !

MIAŁ Z WĘGLEM kl.25 SUPER JAKOŚĆ !
PRYZMAT 745PLN
Margaryna zwykła ,mleczna 250g
1,69PLN
MIAŁ KL.22
650 zł.PLN
Burger 100% wołowiny
Kawa + deser Super okazja !!!
10 zł. TAK TYLKO !PLN
Organizacja imprez okolicznościowych
Nowa Jakość - Finezja zaprasza !PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.koscian.net

zobacz wszystkie