menu>
Ostatnie wypowiedzi na forum
21 października 2017, sobota, Imieniny obchodzą:

Aktualności

08 sierpnia 2017

Obóz młodych strażaków

Ochotnicza Straż Pożarna w Starych Oborzyskach gościła na obozie szkoleniowym Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z powiatu kościańskiego.

Młodzi strażacy nocowali w miejscowym Gimnazjum im. Jana Pawła II. Kierownikiem obozu był Roman Podgórski, a grupą opiekowali się wychowawcy: Karina Chraplak i Michał Banaszak. Obóz dofinansowały: Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz samorządy: gminy Kościan, gminy Krzywiń, gminy Czempiń i gminy Śmigiel.

Zajęcia praktyczne z młodymi strażakami prowadzili druhowie z jednostek OSP z gmin: Kościan, Krzywiń, Czempiń i Śmigla oraz miasta Kościana. Za współpracę z jednostkami odpowiedzialny był koordynator Tomasz Grzelczyk, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP.

Druhowie ze Starych Oborzyskach przygotowywali uczestników obozu do zawodów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Nabytą wiedzę i umiejętności młodzi strażacy wykorzystali podczas zawodów, które podsumowały letni wypoczynek.

Ponadto młodzież wyjeżdżała na wycieczki po Ziemi Kościańskiej, zwiedziła Kościan, Wrocław, Poznań, Klasztor Benedyktynów w Lubiniu i Muzeum Pożarnictwa w Rakoniewicach. 

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0) zobacz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe.

STOP HEJTOWI - PAMIĘTAJ - NIE JESTEŚ ANONIMOWY!
Jeśli zamierzasz kogoś bezpodstawnie pomówić, wiedz, że osobie pokrzywdzonej przysługuje prawo zgłoszenia tego faktu policji, której portal jest zobligowany wydać
numer ip Twojego komputera: 54.158.238.108

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje z Kościana i okolic na superokazje.net !

WĘGIEL ORZECH GAT.I KL.22
JUŻ DOSTĘPNY 570 zł.PLN
Uroczystości imieninowe SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
ZADZWOŃ ZAPYTAJ 655 120 995PLN
PIJ KAWE DO WOLI FINEZJA POLECA !!!
DOLEWKA GRATIS !PLN
BRYKIET TORFOWY
PRYZMAT POLECA 620PLN
Sprzedaż Kotłów c.o. PRYZMAT ZAPRASZA !
CENY OD 2350 zl - MONTAŻ I TRANSPORT GRATIS !PLN
Promocja
WĘGIEL BRUNATNY BOGATYNIA kl.12
JUŻ DOSTĘPNY 370 złPLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.koscian.net

zobacz wszystkie