menu>
Ostatnie wypowiedzi na forum
22 października 2017, niedziela, Imieniny obchodzą:

Aktualności

07 marca 2017

Matematyczne duety

Zespół Szkół nr 4 w Kościanie był gospodarzem Powiatowego Konkursu Matematycznego ,,Co dwie głowy, to nie jedna’’.

W konkursowe szranki stanęli uczniowie klas IV z 19 szkół powiatu. Przygotowaniem i przeprowadzeniem siódmej edycji konkursu zajęły się: Jolanta Niklas, Bogna Kaźmierczak, Jolanta Jąder, Izabela Czarnecka i Elżbieta Kucner. W tym roku o zwycięstwo walczyło 19 dwuosobowych drużyn. 

Konkurs był dwuetapowy. Najpierw zespoły rozwiązywały siedem zadań: rozwiązać logogryf i zagadki matematyczne, ułożyć tangram, wypełnić uzupełniankę matematyczną i przysłowia z liczebnikami, uzupełnić kwadrat magiczny. Druga część składała się z 15 zadań zamkniętych. Najlepiej poradziła sobie drużyna reprezentująca gospodarza, czyli kościańską ,,czwórkę’’ w składzie: Weronika Horla i Tymoteusz Walczak. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół nr 2 z Kościana: Bartosz Waldhelm i Piotr Proch, trzecie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starych Oborzyskach: Nadia Kasińska i Jędrzej Chrastek, czwarte Zespołu Szkół w Bieżyniu: Maja Nowaczyk i Adam Jankowski, piąte Zespołu Szkół w Jerce: Kamil Halaburda i Jeremiasz Majorek, szóste Zespołu Szkół nr 3 im. Feliksa Stamma w Kościanie: Jagoda Polcyn i Bartosz Matuszewski. Laureaci odebrali nagrody ufundowane przez samorządy: powiatu kościańskiego, miasta Kościana, gminy Kościan, gminy Krzywiń, gminy Śmigiel, gminy Czempiń, Radę Rodziców i Spółdzielnię Uczniowską przy Zespole Szkół nr 4.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (2) zobacz

  • -2 (4)

  tata, w dniu 08-03-2017 21:44:22 napisał:

  A z "1" nie miał kto przygotować uczniów? Wstyd dyrekcjo!

  odpowiedz

  • 4 (4)

  J, w dniu 18-03-2017 21:42:55 napisał:

  Gratulacje dla Uczniów i Opiekunów

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe.

STOP HEJTOWI - PAMIĘTAJ - NIE JESTEŚ ANONIMOWY!
Jeśli zamierzasz kogoś bezpodstawnie pomówić, wiedz, że osobie pokrzywdzonej przysługuje prawo zgłoszenia tego faktu policji, której portal jest zobligowany wydać
numer ip Twojego komputera: 54.225.47.94

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje z Kościana i okolic na superokazje.net !

Sałatka grecka
15PLN
PIJ KAWE DO WOLI FINEZJA POLECA !!!
DOLEWKA GRATIS !PLN
Promocja
Wykwintne dania FINEZJA POLECA !!!
24PLN 18 zł. W NIEDZIELE I ŚWIĘTA !PLN
ORZECH - SUPER PROMOCJA !
DUSZYŃSKI 730zł/tonaPLN
EKOGROSZEK GAT.I kl.28 SUPER PRODUKT !
PRYZMAT 870PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.koscian.net

zobacz wszystkie