menu>
Ostatnie wypowiedzi na forum
23 listopada 2017, czwartek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

02 listopada 2017

Honda zderzyła się z autobusem [aktualizacja]

Fot. Kościan na sygnale Fot. Kościan na sygnale

Pomiędzy Kościanem a Kawczynem, samochód osobowy zderzył się z autokarem.

O wypadku w czwartkowy wieczór Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kościanie zostało poinformowane o godz. 17.55. Na miejsce udały się zastępy z kościańskiej Komendy a także miejscowej jednostki OSP.

Na miejscu strażacy zastali rozbitą osobową Hondę oraz autobus. Pojazdy stały od siebie w odległości kilkudziesięciu metrów. W osobówce siedział kierowca, któremu strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy. Kierowcy autobusu nic się nie stało.

Oglądając wrak Hondy po stronie pasażera stwierdzili, że w pogiętej karoserii na szczęście nikogo nie ma. Gdyby tym samochodem jechali pasażerowie to skutki wypadku mogłyby być tragiczne.Pomimo dużej deformacji pojazdu nie zachodziła konieczność użycia narzędzi hydraulicznych w celu uwolnienia kierowcy. Po kilku minutach wspólnie z członkami zespołu ratownictwa medycznego mężczyznę ewakuowano na nosze i przeniesiono do ambulansu.

Równolegle strażacy musieli zająć się wyciekiem oleju napędowego ze zbiornika paliwowego autobusu. W wyniku tych działań udało się zebrać ok. 400 litrów cieczy. Po oczyszczeniu nawierzchni jezdni i usunięciu wraków przywrócono normalny ruch pojazdów, który początkowo był wstrzymany a później odbywał się wahadłowo. Cała akcja trwała ponad dwie godziny i wzięło w niej udział 14 strażaków.  

St. bryg. Andrzej Ziegler - KP PSP w Kościanie
Fot. Bogdan Ludowicz 

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (47) zobacz

    • 20 (26)

    Klimek, w dniu 02-11-2017 23:01:29 napisał:

    Szacun dla strażaków

    odpowiedz

    • 10 (12)

    xXx, w dniu 03-11-2017 05:56:21 napisał:

    Szacun dla Ratowników medycznych .

    odpowiedz

    • 2 (6)

    ongiś, w dniu 03-11-2017 09:43:58 napisał:

    Szacun dla Szacuna

    odpowiedz

    • 0 (6)

    też hondziarz, w dniu 03-11-2017 10:12:51 napisał:

    Szacun dla hondziarza, że wyszedł bez szwanku ze zderzenia z potworem.

    odpowiedz

    • 0 (10)

    elektrobolek, w dniu 03-11-2017 10:16:06 napisał:

    Szacun dla rezydenta, że mu się chciało go badać.

    odpowiedz

    • 3 (5)

    Anonim, w dniu 03-11-2017 10:30:57 napisał:

    Szacun dla fotografa, fajne zdjęcia.

    odpowiedz

    • 1 (3)

    przerażony, w dniu 03-11-2017 10:41:44 napisał:

    Szacun fakt, bo zdjęcia przemawiają do wyobraźni. Sprzedaje swego 200 konnego bolida i kupuje 39-cio konnego Seja i jeżdżę tylko po ścieżkach rowerowych.

    odpowiedz

    • 3 (3)

    Szacun Wielki, w dniu 03-11-2017 10:43:57 napisał:

    Szacun dla portalu, że publikuje takie makabryczne materiały.

    odpowiedz

    • 3 (3)

    Zenek, w dniu 03-11-2017 10:59:17 napisał:

    Szacun dla komentatorow za tak mile komentarze

    odpowiedz

    • 0 (2)

    Zordon, w dniu 03-11-2017 12:57:34 napisał:

    Szacun dla jednej osoby której się chciało pisać te komentarze

    odpowiedz

    • 1 (1)

    Foto Gucio, w dniu 03-11-2017 13:11:37 napisał:

    Jest wypadek jest Bogdan. Szacun

    odpowiedz

    • 2 (2)

    JA, w dniu 03-11-2017 13:11:57 napisał:

    Szacun dla mnie

    odpowiedz

    • 1 (1)

    Marcinkowski, w dniu 03-11-2017 13:14:13 napisał:

    Szacun dla autobusa Marcin, już tyle zwiedził..

    odpowiedz

    • 7 (7)

    Jozef, w dniu 03-11-2017 13:55:18 napisał:

    Szacun dlo sw Piotra ze nikogo nie zabrol dosie

    odpowiedz

    • 2 (4)

    Ogrodnik, w dniu 03-11-2017 14:29:50 napisał:

    Szacun dla rowu że przygarnął hondę na swe mięciutkie zdźbła trawy.

    odpowiedz

    • 2 (2)

    Kolo, w dniu 03-11-2017 14:41:13 napisał:

    Szacun dla tych co stali w korku:)

    odpowiedz

    • 3 (3)

    Kierowiec, w dniu 03-11-2017 14:57:05 napisał:

    Szacun dla Ministra ze niemamy tu S5

    odpowiedz

    • 3 (3)

    edek, w dniu 03-11-2017 15:24:49 napisał:

    szacun dla bocianów że zdążyły odlecieć

    odpowiedz

    • 2 (2)

    Anonim, w dniu 03-11-2017 16:10:32 napisał:

    szacun dla szacuna

    odpowiedz

    • 2 (2)

    Smutny Sławek, w dniu 03-11-2017 16:10:51 napisał:

    Szacun dla Wszystkich co szacunują !!!!

    odpowiedz

    • 2 (2)

    Smutny Sławek, w dniu 03-11-2017 16:14:48 napisał:

    aha...i szacun za aktualizacje!!!

    odpowiedz

    • 1 (1)

    Redakcja, w dniu 03-11-2017 17:47:37 napisał:

    Szacun za te wszystkie szacuny

    odpowiedz

    • 1 (1)

    zdzichu, w dniu 03-11-2017 19:18:32 napisał:

    Szacun dla nawierzchni drogi i rowu który przyją tak dużo ,,diesla,,

    odpowiedz

    • 3 (3)

    pracownik , w dniu 03-11-2017 21:35:06 napisał:

    Szacun dla kierowcy autobusa !!kto dziś pracuje za darmo??

    odpowiedz

    • 0 (2)

    Szczęść i wgl, w dniu 03-11-2017 22:50:58 napisał:

    I NA KONIEC SZACUN DLA ,,KOŚCIAN NET'' ŻE SĄ TACY SZYBCY W SZACUNKU W SZACUNIE ZE WSZYSTKICH SZACUNOW. NAPRAWDĘ NAJWYŻSZY SZACUN ZE SZACONOW W SZACUNIE. SZACUN

    odpowiedz

    • 0 (2)

    szacun, w dniu 04-11-2017 10:31:31 napisał:

    Szacunku dla tych co te szacunku czytają szacun

    odpowiedz

    • 2 (2)

    Anonim, w dniu 04-11-2017 11:26:29 napisał:

    26 debili

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (2)
    • 2 (4)

    Ja, w dniu 04-11-2017 11:54:35 napisał:

    Antyszacun dla anonima

    odpowiedz

    • 1 (3)

    Xxxx, w dniu 04-11-2017 12:14:47 napisał:

    Szacunku dla strażaków z całego powiatu koscianskiego. Szacunek dla szacunku

    odpowiedz

    • 1 (1)

    NucazS, w dniu 04-11-2017 12:56:01 napisał:

    Szacun antyszacunku dla Anonima!

    odpowiedz

    • 3 (3)

    bolo, w dniu 04-11-2017 13:29:30 napisał:

    Wez ty szacunie sie stuknij pozadnie i tyle szacun

    odpowiedz

    • 2 (2)

    Efi, w dniu 04-11-2017 14:03:03 napisał:

    Szacun do skośnookiego za fest rakietohonde

    odpowiedz

    • 1 (1)

    Zenek, w dniu 04-11-2017 15:28:53 napisał:

    Szacun dla bylego kier. autobusu.

    odpowiedz

    • 1 (1)

    Brawo, w dniu 04-11-2017 15:29:21 napisał:

    Były kierowco, WIELKI SZACUN!

    odpowiedz

    • 0 (2)

    Tadek, w dniu 04-11-2017 17:43:32 napisał:

    Szacun za oświetlenie

    odpowiedz

    • 0 (0)

    Ttt, w dniu 05-11-2017 02:51:07 napisał:

    Konkretny szacun, bo tak

    odpowiedz

    • 0 (0)

    na zdjęciu słychać strzały, w dniu 05-11-2017 07:28:35 napisał:

    Szacun dla tego drzewka, skoro tak małe drzewko zniszczyło honde, to już wiem jakim cudem brzoza zestrzeliła tupolewa.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)
    • 0 (0)

    Anonim, w dniu 05-11-2017 16:17:00 napisał:

    szacun dla bomby termobarycznej

    odpowiedz

    • 0 (0)

    Szanowany, w dniu 05-11-2017 17:34:34 napisał:

    Szacun dla hejterów ża brak hejtu

    odpowiedz

    • 0 (0)

    Anonim, w dniu 06-11-2017 02:22:12 napisał:

    Szacun i brawa dla : na zdjęciu słychać strzały!!! Hahaha

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)
    • 0 (0)

    polewajka, w dniu 07-11-2017 16:53:17 napisał:

    Szacun dla "na zdjęciu słychać strzały" to tak od siebie z szacunku. Dobreeee.

    odpowiedz

    • 0 (0)

    Ja, w dniu 07-11-2017 22:50:05 napisał:

    Szacuje iż tyle szacunków na wszystkich szanownych portalach nikt jeszcze nie oszacował. Ale fajnie Szacun!!!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe.

STOP HEJTOWI - PAMIĘTAJ - NIE JESTEŚ ANONIMOWY!
Jeśli zamierzasz kogoś bezpodstawnie pomówić, wiedz, że osobie pokrzywdzonej przysługuje prawo zgłoszenia tego faktu policji, której portal jest zobligowany wydać
numer ip Twojego komputera: 54.158.214.111

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje z Kościana i okolic na superokazje.net !

Burger 100% wołowiny
13,50PLN
MIAŁ Z WĘGLEM 25-26MJ
NOWA DOSTAWA700/tPLN
DREWNO OPAŁOWE KLAPKI POLECAMY !
PRYZMAT 160PLN
FINEZJAFIT oficjalnie otwarty !!!
www.finezjafit.pl zapraszamy PLN
NOWA JAKOŚĆ ! NOWA JAKOŚĆ !
ZAPRASZAMY tel. 655 120 995PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.koscian.net

zobacz wszystkie