menu>
Ostatnie wypowiedzi na forum
23 listopada 2017, czwartek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

17 października 2017

Dzień Edukacji Narodowej w Bonikowie

W dniu obchodów Święta Edukacji Narodowej, w Szkole Podstawowej w Bonikowie przyjmowani są do braci uczniowskiej pierwszoklasiści.

 W tym roku szkolnym uroczystość ta odbyła się w piątek 13 października. Do ślubowania przystąpiło 18 uczniów.

W pierwszej części pierwszoklasiści musieli zdać egzamin i wykazać się posiadaną wiedzą na temat Polski, kulturalnego zachowania oraz ogólnie pojętego bezpieczeństwa. Zaprezentowali też program artystyczny, nagrodzony gromkimi brawami przez rodziców, nauczycieli, zaproszonych gości oraz koleżanki i kolegów z przedszkola i szkoły. Warto dodać, że tegoroczni pierwszoklasiści tworzą trzon powstałego w tym roku Dziecięcego Zespołu Ludowego "Bonikowianie", prowadzonego przez panią Elżbietę Franek, i podczas występu ubrani w piękne stroje zatańczyli trzy tańce.

Następnie uczniowie z kl. IV – VI zaprezentowali krótkie przedstawienie nawiązujące do obchodzonego Dnia Edukacji Narodowej i składając życzenia, wręczyli pracownikom szkoły pamiątkowe laurki.

Na scenie ponownie pojawili się pierwszoklasiści w eleganckich strojach i biretach na głowach. Po złożeniu ślubowania zostali oni przez panią dyrektor Beatę Kubacką pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej w Bonikowie.  Każdy z pasowanych otrzymał z rąk wychowawczyni pani Elżbiety Szymanowskiej okolicznościowy dyplom oraz legitymację szkolną, a zaproszeni goście do życzeń dołączyli piękne upominki.

Uroczystość  zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów klasy I.

Fot. SP w Bonikowie

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0) zobacz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe.

STOP HEJTOWI - PAMIĘTAJ - NIE JESTEŚ ANONIMOWY!
Jeśli zamierzasz kogoś bezpodstawnie pomówić, wiedz, że osobie pokrzywdzonej przysługuje prawo zgłoszenia tego faktu policji, której portal jest zobligowany wydać
numer ip Twojego komputera: 54.158.214.111

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje z Kościana i okolic na superokazje.net !

Promocja
WĘGIEL BRUNATNY BOGATYNIA kl.12
JUŻ DOSTĘPNY 370 złPLN
EKOGROSZEK kl.22
PRYZMAT 570PLN
WĘGIEL ORZECH GAT.I KL.22
JUŻ DOSTĘPNY 570 zł.PLN
ZORGANIZUJEMY DLA CIEBIE UROCZYSTOŚĆ !
Finezja tel. 655 120 995PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.koscian.net

zobacz wszystkie