menu>
Ostatnie wypowiedzi na forum
22 sierpnia 2017, wtorek, Imieniny obchodzą:

Aktualności

19 maja 2017

Bezpieczne przedszkolaki

Sześć drużyn reprezentujących placówki oświatowe z powiatu kościańskiego rywalizowało w czwartej edycji konkursu ,,Bezpieczny Przedszkolak’’.

Gospodarzem finałowego etapu był Zespół Szkół Gminy Kościan w Starych Oborzyskach. Celem dorocznego konkursu było: rozwijanie umiejętności autoprezentacji grupy, kształtowanie umiejętności świadomego przestrzegania zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach, pobudzenie aktywności ruchowej dzieci i integracja przedszkoli.

Do rywalizacji w powiatowym finale przystąpili zwycięzcy szczebli gminnych: Przedszkole Samorządowe w Czempiniu, Przedszkole Samorządowe w Jerce, Przedszkole w Starych Bojanowie, Przedszkole w Starym Luboszu, Oddział Przedszkolny zorganizowany w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Feliksa Stamma i Przedszkole w Starych Oborzyskach.

Tegorocznym zwycięzcą została reprezentacja ze Starych Oborzysk, która w nagrodę wzniosła puchar ufundowany przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kościanie.

Przedszkolaki miały okazję spotkać się z sierżantem Pyrkiem, maskotką wielkopolskiej policji. Dla dzieci wystąpili tancerze ze Szkoły Tańca Poezja z Kościana.

Powrót
Oceń artykuł: 0 0

Komentarze (0) zobacz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe.

STOP HEJTOWI - PAMIĘTAJ - NIE JESTEŚ ANONIMOWY!
Jeśli zamierzasz kogoś bezpodstawnie pomówić, wiedz, że osobie pokrzywdzonej przysługuje prawo zgłoszenia tego faktu policji, której portal jest zobligowany wydać
numer ip Twojego komputera: 54.162.111.61

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

Złap aktualne okazje z Kościana i okolic na superokazje.net !

TRANSFER POLECA!!
GRYS BAZALTOWY GRAFITOWY 16-22mm cena 180zł/tonaPLN
JEŚLI JESTEŚ SMAKOSZEM KAWY TO ZAPRASZAMY
SKORZYSTAJ Z KARNETU KAWOWEGO - FINEZJAPLN
ZORGANIZUJEMY DLA CIEBIE UROCZYSTOŚĆ !
Finezja tel. 655 120 995PLN
Imprezy okolicznościowe
zobacz MENU >>>>>
ORGANIZACJA IMPREZ RODZINNYCH
Finezja tel. 655 120 995PLN

Ogłoszenia drobne www.ogloszenia.koscian.net

zobacz wszystkie